חדשות ועדכונים

פתיחת בית ספר HOW2

ב- 16.1.2014 יפתח המחזור הראשון של בית הספר HOW2 להכשרת מאלפים וכלבנות טיפולית

מגמת כלבנות (5 יח”ל)

כל הכבוד לתלמידנו בכל בתי הספר!!! כולם, בלי יוצא מן הכלל, עברו את בחינות

‘אילופים – פתרונות התנהגותיים’ נוסדה בשנת 2006 כמוקד ששואף למקצועיות מתמדת בתחום הכלבנות ומאז מתמחה במתן שירותי אילוף ועיצוב התנהגות, פנסיון, הוראת כלבנות לבגרות, גידול כלבים, העברת סדנאות טיפוליות וטיפול באוכלוסיות מיוחדות באמצעות כלבים .

שנים של עבודה עם כלבים ו”אנשים מיוחדים” גרם לנו לרצות ולשתף אחרים ביופי שבתחום זה, כמו גם בידע עשיר ובניסיון רב. על כן בקרוב יפתח בית ספר להכשרת מאלפים ומסיעים לאוכלוסיות מיוחדות באמצעות כלבים בשיתוף אנשי מקצוע מובילים מתחום הטיפול והכלבנות.

‘אילופים פתרונות התנהגותיים’ שמה לה למטרה לספק את הפתרון המקצועי וההגון ביותר ללקוחותיה, מתוך היכרות עם צרכיו והתנהגותו של הכלב ורגישות מרבית לבעליו. לעבודה עם כלבים יש תמיד שני פנים, פן אחד הוא הכלב. אמנם הכלב הוא חברו הטוב של האדם אך לעיתים קשה לנו להבין אותו, לצפות אותו או לתקשר אתו. צוות ‘אילופים’ הינו צוות מיומן מנוסה ומקצועי אשר לומד וחוקר את התנהגותו של הכלב ויתרה מזאת הכלב בנפשו ומעודו.
הפן השני הוא האדם, בעל הכלב, משפחה המחפשת כלב, התלמיד או המטופל. לכל אחד מאלה רצונות שונים, צרכים שונים ויכולות שונות ואנו ב’אילופים’ פה כדי להקשיב ולתת לכל אחד מאלה את המענה הטוב ביותר.

מבין לקוחותינו :

מוסדות : כלא מעשיהו, בית ונצואלה, כפר הנוער גלים, כפר הנוער ויצו גן ונוף, בית החולים הפסיכיאטרי פרדסיה, פנימיית בית הנער, הרשות לשיקום האסיר ועוד…

וכן לקוחות פרטיים רבים.